Усі
Довгі
Середні
Короткі
Пальто
Плащі

Колекція пуховиків Hailuozi відмінно підійде не лише для молоді, але і дорослим жінкам. Популярність цього верхнього одягу пояснюється міцними характеристиками матеріалу, завдяки натуральному наповнювачу жіночі пуховики добре вентилюються і довго зберігають тепло.В якості наповнювача йде легкий, теплий, а головне – довговічний гусячий пух. Вдалий крій, і матеріал високої якості забезпечать ідеальну посадку по Вашій фігурі і неймовірне відчуття комфорту в холодні зимові дні.

 Hailouzi –модна відома торгівельна марка створена в Пекіні в 1999 році і є великомасштабним підприємством зовнішньої торгівлі одягом. Під керівництвом президента, а також спільними зусиллями колег, компанія розширилася швидко. До теперішнього часу компанія має первинну мережу продажів, товар реалізується в Росії, Україні і інших європейських країнах.

 Це підприємство передових технологій, устаткування імпортується з Японії, Німеччини, Сполучених Штатів і Італії. Всі співробітники компанії пройшли елітну підготовку в Японії. Щорік вони отримують розширений досвід роботи під керівництвом іноземних фахівців. Всі виробничі процеси проходять з дозволу аудит системи якості Iso9001. Компанія створила технічне відомство для забезпечення стандартизації виробництва якісної техніки.

  Дизайн концепції бренду "Hailuozi" є суттю світової цивілізації, пошана до простоти і елегантності.  Велика увага приділяється якості виготовлених виробів. Основна складова в розробці моделей, перш за все, сучасність дизайну, висока якість матеріалу і комплектуючих моделей, наповнювачів, використання натурального хутра. Саме ці показники дали можливість компанії зарекомендувати себе на вітчизняному ринку лише з найкращого боку.

 "Hailuozi" знаходиться на шляху до вдосконалення елементів останніх міжнародних тенденцій в мистецтві. Ми виділяємося серед безлічі марок, і робимо дивний, зручний, сучасний одяг із смаком. Будьте модними, виражайте емоції, життєздатність і індивідуальність.